Skup samochodów na terenie
całego Śląska i Małopolski

telefon: 666-666-446
e-mail: skup666666446@o2.pl

Skup samochodów - Katowice

 

Skup samochodów KatowiceProwadzimy skup samochodów używanych w mieście Katowice. Chcesz sprzedać swój samochód bez wychodzenia z domu? Nic prostszego. Skontaktuj się z nami, a przyjedziemy do Ciebie, po Twój samochód. Nasz skup samochodów działa 7 dni w tygodniu.
 
Szybka gotówka za Twój samochód - wystarczy zadzwonić: 666-666-446, napisać: skup666666446@o2.pl lub najłatwiej wypełnić formularz "WYCENA SAMOCHODU" a ekspresowo wycenimy Twój pojazd, załatwimy formalności od razu po wycenie.

Dojedziemy nie tylko do miasta Katowice ale również do każdej innej miejscowości na terenie Śląska oraz Małopolski. 
 
Mamy wielu zadowolonych klientów przez udane transakcje w mieście Katowice, ponieważ decydując się na Nasz skup samochodów klienci wiedzą że szybko, bezpiecznie i w miłej atmosferze zamienią swój samochód na gotówkę. A wycena i dojazd zawsze jest bezpłatny!

 

Ważną zaletą korzystania z naszych usług jest fakt, że za wysoką jakość płacimy wysoką cenę.

 

Niejednokrotnie proponowane przez Nas ceny nie są mniejsze od cen tzw. „rynkowych” jeżeli sprzedawany przez Państwa pojazd ma niżej wymienione zalety:

 

 

ale również chętnie odkupimy samochody, które nie spełniają tych wymogów. Wystarczy że auto jest w dobrym stanie i jest sprawne - nie jest wymagane ubezpieczenie OC ani przegląd. Przy każdym zakupionym przez na samochodzie sprzedający oprócz umowy kupna-sprzedaży otrzymuje oświadczenie o zrzekaniu się przez Nas ubezpieczenia OC. Ten oto dokument zanoszą Państwo lub wysyłają do swojego ubezpieczyciela wraz z umową, a ubezpieczyciel ma obowiązek zwrócić należność za niewykorzystany okres ubezpieczenia. Skupujemy samochody nie tylko na terenie miasta Katowice, ale także na całym obszarze Śląska. Najchętniej kupowane przez Nas samochody to wszystkie marki z lat 2002-2015. Również chętnie zakupimy auta starsze, ale tylko w dobrym stanie. Wszystkie osobowe oraz dostawcze do 3,5 tony. Jeżeli posiadają Państwo firmę i chcą wyprzedać wszystkie samochody np. po-leasingowe możemy nabyć całą flotę zarówno samochodów osobowych jak i dostawczych. Jesteśmy bardzo elastyczni – jeżeli zależy Państwu na sprzedaży pojazdu w szybkim czasie zrobimy tak, aby załatwić wszelkie formalności nawet w ten sam dzień zaraz po ustaleniu ceny. Zawsze jesteśmy punktualnie u klienta i dotrzymujemy słowa więc transakcja z nami przebiega ekspresowo. Zapraszamy osoby zainteresowane z Katowic i okolic do kontaktu z Nami!

 Skup samochodów Katowice